Skip to content

pre workout kaina

bodybuilder royalty free image 1595952209

Didelė dalis sporto papildų skirti vartoti prieš treniruotę. Su pre exercise papildais savo treniruotes perkelsite visai į kitą lygį! Susigundėte? Norite maksimalių rezultatų ir puikios savijautos tiek intensyviai treniruojantis, tiek ir po treniruočių? Išbandykite prieštreniruotinius papildus ir įsitikinkite jų nauda.

 

Kas yra pre exercise papildai ir kaip jie veikia?

Tai maisto papildai sportui, vartojami siekiant pagerinti treniruočių efektyvumą. Dažnai galite išgirsti juos vadinant azoto skatintojais. Tai visiška tiesa – šie pre exercise papildai natūraliai skatina organizmą gaminti daugiau azoto, kuris efektyviai plečia kraujagysles. Taip į raumenis patenka daugiau deguonies ir kitų reikalingų medžiagų, todėl treniruotės metu nenustebkite – jausite tikrą energijos ir jėgų antplūdį!

Pre exercise papildų veikimas grįstas veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip guarana, kofeinas, argininas, citrulinas ir kitomis.

Prieštreniruotiniai papildai, skatinantys azoto gamybą, tinka ir vyrams, ir moterims – kiekvienam sportuojančiam, nepriklausomai nuo propaguojamos sporto šakos.

 

Prieštreniruotiniai papildai: kada ir kaip vartoti?

Pre exercise papildų pavadinimas išduoda, kada juos reikia vartoti prieš treniruotė. Geriausia, iki jos likus maždaug 20–30 minučių. Per šį laiką į raumenis patenka daugiau vertingų medžiagų, reikalingų jų augimui, apimčiai ir jėgai, todėl treniruotė bus daug efektyvesnė, jausitės energingesni, greitesni ir pasieksite maksimalių rezultatų.

Visgi vadovaukitės kiekvieno papildo gamintojo rekomendacijomis ir dėl dozės, ir dėl vartojimo laiko. Kai kurie papildai prieš treniruotę vartojami likus valandai iki jos, kiti – prieš pat ją. Nors dauguma, kaip minėjome, likus maždaug pusvalandžiui.

 

Prieštreniruotiniai papildai mūsų asortimente

Mūsų parduotuvės pasiūloje galite rinktis iš labai plataus prieštreniruotinių papildų asortimento – skirtingiems poreikiams ir galimybėms.

Į asortimentą įtraukiame tik pripažinimą pelniusių ir aukštas pozicijas maisto papildų sektoriuje užimančių prekių ženklų produkciją, todėl Jums siūlome rinktis „6PAK“, „Amix“, „Biotech USA“, BSN, „Grenade“, „GymBeam“ ir iš daugybės kitų. Gal turite savo favoritą? O gal ieškote to, kuris pelnys Jūsų simpatijas aukštos kokybės papildais? Neabejojame, kad mūsų asortimente išsirinksite Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkančius papildus.

Platus pre exercise papildų kainų diapazonas leis kiekvienam atrasti finansines galimybes atitinkančius papildus. Kainos svyruoja nuo kelių iki kelių dešimčių eurų. Mažiausiai kainuoja skysto pavidalo prieštreniruotiniai papildai su veikliosiomis medžiagomis, kuriuos rekomenduojama išgerti prieš treniruotę. Galite rinktis „Olimp Redweiler Shot“ su taurinu, kofeinu, beta-alaninu ir kt., „Sport Definition Pump Kick Shot“ su beta-alaninu, taurinu, kofeinu ir kitomis medžiagomis bei vitaminais B6, B12, taip pat „QNT Thermo Booster“ gėrimą su kofeinu ir daugelį kitų, kuriuos rasite mūsų asortimente.

Jei norite prieštreniruotinių papildų tabletėmis, taip pat turime pasiūlymų: puikus pasirinkimas bus „GymBeam Caffeine“ su kofeinu, „MyProtein Caffeine Professional“, kur kiekvienoje tabletėje internet 200 mg kofeino, ar „Amix Inosine“ su inozinu kapsulėmis ir kiti prieštreniruotiniai papildai.

Didžioji dalis prieštreniruotinių papildų mūsų asortimente yra miltelių formos, skirti ruošti kokteilius. Jų kainos skirtingos, guess kokybė visų labai gera. Jei norite investuoti mažiau, rinkitės „GymBeam Arginine A.Ok.G.“, „GymBeam Beta Alanine“, taip pat „Olimp Redweiler“ su įspūdingu kiekiu veikliųjų medžiagų ar kitus. Daug miltelių formos papildų patenka į kainų kategoriją nuo 20 iki 30 eurų. Puikus pasirinkimas bus „Kevin Levrone Levropump“ su taurinu, argininu, beta-alaninu ir kitomis veikliosiomis medžiagomis, „Mutant Insanity“, turintis didelį kiekį kofeino, „ON Gold Standart Pre-Exercise“, sudėtyje turintis vitaminų D, B1, B6, B12, taip pat pantoteno rūgšties, folio rūgšties, niacino bei beta-alanino, kofeino, L-karnitino ir kitų aminorūgščių. Brangesniųjų kategorijai galime priskirti itin gerą sudėtį turintį produktą „Final Diet Horse Energy X“, papildytą stimuliuojančiomis medžiagomis, vitaminais ir kt., „Grenade 50 Calibre Pre-Exercise Devastation“, vadinamą tikru energijos užtaisu, ir kitus.

Pre exercise kaina neretai sumažinama, kai mūsų papildams dažnai taikoma akcija – tai puiki proga už aukštos kokybės produktus mokėti kur kas mažiau.

 

Kur įsigyti „Apolono papildų“?

Norite savo mitybą papildyti stipriais, kokybiškais ir veiksmingais prieštreniruotiniais papildais? Tokius rinkitės el. parduotuvėje www.apolonopapildai.lt. Čia laukia itin platus pasiūlymų spektras, patogūs apmokėjimo būdai ir operatyvus pristatymas. Užsakymą Lietuvoje pristatysime per 1–3 darbo dienas, į kitas šalis Europoje  per 3–5 darbo dienas.

Galite apsilankyti mūsų parduotuvėje Vilniuje ir atsiimti užsakymą, padarytą internetu, arba rinktis papildus apžiūrėdami juos realiai. Patarsime ir padėsime išsirinkti, jei nežinote, kurie pre exercise papildai geriausi Jums.

 

– “pre workout kaina”